Звільнення

ПИШНЮК Анатолій Григорович

14 червня 2021 року звільнено  з посади директора комунального підприємства «Благодар»  Паланської сільської ради.

ГОНЧАР Микола Миколайович

14 квітня 2021 року звільнено з посади завідувача господарством Паланської сільської ради за угодою сторін.

БУРЛАКА Любов Іванівна

04 лютого 2021 року звільнено  з посади діловода з врядування  Паланської сільської ради за угодою сторін.

КИЦИК Василь Миколайович

29 січня 2021 року звільнено  з посади головного спеціаліста відділу загальної а інформаційної роботи Паланської сільської ради за угодою сторін

НІЖЕНСЬКА Наталія Іванівна

31 грудня 2020 року звільнено  з посади діловода з врядування   Паланської сільської ради за угодою сторін.

РУБЛЬОВА Марина Віталіївна

03 грудня 2020 року звільнено  з посади заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  Паланської сільської ради у зв’язку із припиненням повноважень.

АНДРІЙЧУК Людмила Василівна

03 грудня 2020 року звільнено  з посади керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Паланської сільської ради у зв’язку із припиненням повноважень.

КУЗЬМЕНКО  Ігор Андрійович

03 грудня 2020 року звільнено  з посади секретаря  Паланської сільської ради у зв’язку із припиненням повноважень.

ШЕВЧУК Анатолій Олександрович

03 грудня 2020 року звільнено  з посади заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Паланської сільської ради у зв’язку із припиненням повноважень.

ВИШНІВСЬКА Валентина Василівна

03 грудня 2020 року звільнено  з посади старости  Паланської сільської ради у зв’язку із припиненням повноважень.

ДОЛГОВА Галина Олександрівна

НЄЗДРАЄВА Оксана Петрівна