Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Оголошення

28 Серпня, 2023 р., 09:43
21 вересня відбудеться конкурс з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області
25 Липня, 2023 р., 10:39
Назва об’єкта: земельна ділянка площею 0,0364 га Місцезнаходження об’єкта оцінки: Черкаська обл., Уманський район Паланська сільська рада село Косчубівїка, вулиця Центральна, 55- а Підстава: рішення Паланської сільської ради від 30 червня 2023 року №46-31/VIII. Мета проведення незалежних оцінок: визначення ринкової вартості об’єктів сільської комунальної власності, що приватизуються шляхом викупу з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, повʼязаних з підготовкою обʼєкта до приватизації (в тому числі щодо відведення земельної ділянки під обʼєктом приватизації) та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця). Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо). Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається. Конкурсну документацію слід подавати до відділу просторового планування, архітектури і земельних відносин Паланської сільської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно. К о н к у р с в і д б у д е т ь с я 25.08.2023 о 09:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Залізняка, 2а Телефони для довідок: 0969517693
10 Липня, 2023 р., 17:07
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що у зв’язку з неможливістю присутності головного архітекетора проекту Лісаченко В.М. громадські слухання проекту містобудівної документації, а саме: Внесення змін до детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області (за межами населеного пункту) з метою розміщення об’єктів промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення, переносяться на 18 липня 2023 року 14:30. Місце проведення: зал засідань Паланської сільської ради ( м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 246).
16 Травня, 2023 р., 11:25
Граничний розмір плати встановлюється відповідно  до   постанови Кабінету Міністрів України №808 від 21.08.2019р.  зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 928 від 01.09.2021р. Її граничний розмір згідно даної Постанови не може перевищувати:
15 Травня, 2023 р., 11:22
На виконання пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 комунальне підприємство «Благодар» Паланської сільської ради доводить до відома споживачів про зміну тарифу на централізоване водопостачання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь