Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Оголошення

28 Листопада, 2022 р., 14:29
На виконання Ухвали Черкаського окружного адміністративного суду від 14 листопада 2022 року у справі №580/5207/22, у відповідності частини 4 статті 264 Кодексу адміністративного судочинства України, Паланська сільська рада доводить до відома наступне: На розгляді Черкаського окружного адміністративного суду знаходиться справа №580/5207/22, за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Ресурс Центр-М» до Паланської сільської ради про визнання протиправним та нечинним п. 1 рішення Паланської сільської ради від 31.08.2021 №18- 9/VIII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в адміністративних межах села Паланка (за межами населеного пункту)». Підготовче засідання призначено на 01 грудня 2022 року о 10 год. 00 хв., яке буде проводитись одноособово суддею Гаранем С.М. у приміщення Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, із повним фіксуванням засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
 
07 Листопада, 2022 р., 16:04
Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради від 07.11.2022 № 86-к «Про проведення конкурсу на зайняття посад директорів Паланського ліцею та Черповодівської гімназії»
06 Жовтня, 2022 р., 08:39
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення фруктосховища в адміністративних межах села Кочержинці Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту) Мета проекту – визначення стратегії містобудівного розвитку і умов життєдіяльності на найближчу і віддалену перспективу. Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. До графічних матеріалів входять: схема розташування території у планувальній структурі, план існуючого використання території, ситуаційний план, опорний план, схема планувальних обмежень, проектний план, план червоних ліній, схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерної підготовки території та вертикального планування, схема інженерних мереж, споруд і використання підземного транспорту. Замовником проекту містобудівної документації є виконавчий комітет Паланської сільської ради, розробник – ПП Лісаченко В.М. З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Паланської сільської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі просторового планування, архітектури та земельних відносин Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Залізняка 2а. Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 06 жовтня 2022 року по 06 листопада 2022 року в адміністративному приміщенні Паланської сільської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання з даного питання відбудуться 07 листопада 2022 року о 14:00 у залі засідань Паланської сільської ради ( м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 246).
26 Вересня, 2022 р., 14:38
Згідно Закону України про «Про житлово-комунальні послуги» № 1060-IX  від 03.12.2020 р ст. 7 «Права і обов’язки споживачів» п.п. 5) п. 2) «Індивідуальний споживач зобовязаний:      оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, затвердженими відповідно до рішення Паланської сільської ради від 06.05.2021 року №12-24/VІІІ, у строки, встановлені відповідними договорами,      та п. 1), 2), 4) ст. 9 «Порядок оплати житлово-комунальних послуг»:     «Споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця.      За бажанням споживача оплата житлово-комунальних послуг може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів згідно з умовами договору про надання відповідних житлово-комунальних послуг.      Споживач щомісяця вносить однією сумою плату виконавцю комунальної послуги у тому числі якщо вона складається з окремих складових, передбачених відповідним договором, укладеним відповідно до цього Закону. При цьому виконавці комунальних послуг забезпечують деталізацію інформації щодо складових плати у рахунках споживачів.».    Реквізити: КП «Благодар» Паланської сільської ради Уманського району Черкаської об. ЄДРПОУ 42853981 UA063052990000026000021601317 АТ КБ «Приватбанк»
19 Вересня, 2022 р., 09:58
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення  та експлуатації  будівель і споруд  автомобільного транспорту та дорожнього господарства  в адміністративних межах села Краснопілка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
05 Липня, 2022 р., 15:01
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
05 Липня, 2022 р., 14:03
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення промислової забудови в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
04 Липня, 2022 р., 15:52
01 липня  2022 року о 10.00год. за адресою вул. Залізняка, 2а, м.Умань, Черкаська обл., засідання комісії по проведенню  конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Паланського ліцею Паланської сільської  ради  Уманського   району Черкаської області не відбулося.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь