Оприлюднення проектів регуляторних актів

(17.11.2023) Проєкт рішення «Про затвердження Правил приєднання до комунальних водопровідних мереж в населених пунктах Паланської сільської ради (проект регуляторного акта)»

(01.03.2023) Про затвердження тарифів на водопостачання для Комунального підприємства «Благодар» Паланської сільської ради (проект регуляторного акту)

(06.02.2023) Проєкт рішення  «про затвердження тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області»

(30.06.2022) Проєкт рішення “Про внесення  змін до Правил благоустрою території Паланської сільської територіально громадиФото без описуФото без опису

(30.06.2022) Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Паланської сільської ради “Про внесення  змін до Правил благоустрою території Паланської сільської територіально громади"Фото без опису
(30.06.2022) Експертний висновокФото без опису

(24.06.2021) Проєкт рішення “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Паланської сільської територіальної громади” на 2022 рік та аналіз регуляторного впливу проєкту (із змінами)

(13.04.2021) Проєкт рішення “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Паланської сільської територіальної громади” на 2022 рік та аналіз регуляторного впливу проєкту

(15.03.2021) Проєкт рішення Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки
(01.11.2020) ПроєкФото без описут рішення про оренду майна комунальної власності Паланської сільської ради

Фото без опису(20.08.2020) Проєкт Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Паланської сільської ради

Фото без опису(10.08.2020) Проєкт рішення “Про затвердження Правил Благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території населених пунктів Паланської сільської ради”

Фото без опису(10.08.2020) АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сільської ради «Про затвердження Правил Благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території населених пунктів Паланської сільської ради»

Проєкт рішення “Про місцеві податки і збори на 2021 рік” та аналіз регуляторного впливу проєкту

Фото без опису(17.04.2020) Проєкт рішення “Про внесення змін в план діяльності Паланської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік”

Проекти рішень про ставки місцевих податків і зборів на 2020 рік

Оприлюднення проеФото без описукту рішення та Аналізу регуляторного впливу

Проекти рішень про ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про місцеві податки і збори» Паланської сільської радиФото без опису