Поліцейські офіцери громади

Данилюк Михайло Анатолійович

Фото без описуНародився 20.11.1988 року в с. Тернівка Бершадського р-ну Вінницької області.

2011 року закінчив Київський університет туризму економіки та права (КУТЕП) м. Київ, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр права" за спеціальністю "Право". Трудову діяльність розпочав у 2012 році на посаді Дільничного інспектора міліції у Уманському районному відділенні міліції.

Територія обслуговування: села Паланка, Громи, Кочержинці, Томашівка, Юрківка, Максимівка, Берестівець, Кочубіївка, Городецьке.

м.т. 0978574108

Кухарук Олександр Андрійович

Фото без описуНародився 06.10.1991 року в м. Старокостянтинів Хмельницької області.

2014 року закінчив Національний університет "Одеська юридична академія", здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр права" за спеціальністю "Право". Трудову діяльність розпочав на посаді Державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Старокостянтинівського районного управління юстиції ГУЮ у Хмельницькій області.

З 2015 року вступив  до лав Національної поліції та проходив службу на посаді Інспектора батальйону Управління патрульної поліції в Хмельницькій області. З 2020 року після проходження конкурсного відбору та навчання проходить службу на посаді Поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Уманського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.

м.т. 0631675784