Загальна інформація

Повна назва підприємства: Комунальне підприємство «Благодар» Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області

Скорочена назва підприємства: КП  «Благодар»

Засновник: Паланська сільська рада

Керівник (директор): Дудник Оксана Миколаївна

Дата створення:  01 березня 2019 року

Код  ЕДРПОУ: 42853981

Контакти:

юридична адреса: 20340, Черкаська область, Уманський район, село Паланка, вулиця Грушевського, 11;

фактична адреса: 20300, Черкаська область, місто Умань, вулиця Максима Залізняка 2 а.

телефон: +38(099)4908869

адреса електронної пошти: kpblagodar@gmail.com

Види діяльності:

Основний:

36.00 Забір, очищення та постачання води

Інші види діяльності:

38.11 Збирання безпечних відходів, 42.91 Будівництво водних споруд, 43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику, 43.21 Електромонтажні роботи, 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, 43.39 Інші роботи із завершення будівництва, 81.10 Комплексне обслуговування об'єктів, 81.30 Надання ландшафтних послуг, 37.00 Каналізація, відведення й очищення стічних вод, 41.10 Організація будівництва будівель, 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель, 42.11 Будівництво доріг і автострад, 42.21 Будівництво трубопроводів, 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, 71.11 Діяльність у сфері архітектури, 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, 96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг, 02.10 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві, 02.20 Лісозаготівлі, 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

Наші приорітети це:

• подача в кожний дім чистої та якісної води питної води;
  • надання якісних та  своєчасних послуги усім споживачам;
  • введення нових технологій та оновлення обладнання і техніки для досягнення кращих результатів якості надання послуг та виконання робіт;
  • ведення соціально-відповідальної діяльності підприємства.

Політика підприємства спрямована на задоволення потреб споживачів, що реалізується шляхом постійного удосконалення системи менеджменту якості з урахуванням вимог міжнародних стандартів серії ISO, дотримання вимог та норм чинного в Україні законодавства, розробка та впровадження заходів щодо запобігання небезпек і ризиків, впровадження екологічно-безпечних технологічних процесів, зниження негативного впливу на навколишнє середовище та попередження забруднення, постійного підвищення компетентності та вмотивованості персоналу.

Ми віримо, що вода – це унікальний ресурс. Серед усіх найкорисніших ресурсів людства, тільки вода має пам’ять і реагує на зміну зовнішнього середовища. Тому до неї слід відноситися з відповідною ретельністю, акуратністю та дбайливістю. І навіть в певній мірі з любов’ю…