Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Містобудування

Паланська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування містобудівної документації Генеральних планів та Планів зонування території (у складі Генеральних планів) сіл Берестівець, Городецьке, Кочержинці, Кочубіївка, Максимівка, Паланка, Томашівка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.

На виконання вимог статті 16 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" оприлюднюємо затверджені документи державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення (детальніше із містобудівною документацією можливо ознайомитись у розділі "Землеустрій та ЖКГ" →"МІСТОБУДУВАННЯ")

07 Червня, 2023 р., 16:58
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: Внесення змін до детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області (за межами населеного пункту) з метою розміщення об’єктів промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики оборони та іншого призначення.
20 Березня, 2023 р., 12:51
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення зерносховища в селі Посухівка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області. Мета проекту – визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки, а також містобудівних умов та обмежень для розміщення, будівництва та обслуговування об’єктів виробництва. Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. До графічних матеріалів входять: схема розташування території в системі планувальної структури територіальної громади, план існуючого використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель, проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель, схема транспортної мобільності та інфраструктури, план червоних ліній, креслення поперечних профілів вулиць, схема інженерного забезпечення території, схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування. Замовником проекту містобудівної документації є виконавчий комітет Паланської сільської ради, розробник – ФОП Прищепов В.О. З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Паланської сільської ради в розділі «Містобудування», а також у відділі просторового планування, архітектури та земельних відносин Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Залізняка 2а. Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 20 березня 2023 року по 20 квітня 2023 року в адміністративному приміщенні Паланської сільської ради. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання з даного питання відбудуться 21 квітня 2023 року о 14:00 у залі засідань Паланської сільської ради ( м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 246). Детальніше:
05 Липня, 2022 р., 14:06
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
05 Липня, 2022 р., 11:50
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення промислової забудови в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
11 Лютого, 2022 р., 15:48
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови в адміністративних межах села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області ( за межами населеного пункту)
02 Лютого, 2022 р., 14:39
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ, і організації (будівництва біоенергетичного комплексу) земельної ділянки площею 1,7495 га яка розташована на території села Юрківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.
28 Січня, 2022 р., 16:09
Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для впорядкування земельної ділянки за адресою: вулиця Садова, 74 село Родниківка Паланської сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь