У боях за Україну загинув Ростислав Федорович Насальський житель с. Громи (оновлено)

Дата: 21.08.2024 14:55

Із сумом повідомляємо, під час виконання бойового завдання, виконуючи військовий обов’язок по захисту України, 15.08.2024 героїчно загинув житель с. Громи, солдат навідник десантно-штурмового батальйону Ростислав Федорович Насальський.

Щирі співчуття родині Героя.

Ростислав Федорович Насальський - фото зблизька

Оновлено

Поховання солдата навідника десантно-штурмового батальйону Ростислава Федоровича Насальського відбудеться сьогодні в с. Громи:

10.20 -живий коридор

11.30 -відспівування

12.00 -поховання

🇺🇦Щирі співчуття родині Героя.

🕯Сьогодні з почуттям глибокої скорботи та непоправної втрати ми провели в останню дорогу захисника України, нашого Героя

Насальського Ростислава Федоровича, який народився і жив у селі Громи.

💔12 травня 2024 року Ростислав пішов захищати свою Країну. Він пройшов двомісячне навчання, виконував завдання по евакуації поранених своїх побратимів з міста Торецьк, Донецької області. Ростислав чотири місяці відважно захищав свою землю.

💔Він мав великі плани та мрії на своє життя: завершити військову службу, принести перемогу своїй Батьківщині, одружитись, створити сім'ю, подарувати матері онуків…

В нашій пам’яті Насальський Ростислав Федорович залишиться вічно усміхненим, життєрадісним, привітним, вихованим, енергійним та добрим сином, братом, та другом.

Щирі співчуття родині та близьким Ростислава Федоровича🕊🇺🇦