Дата: 22.07.2024 14:16

Впродовж вихідних рятувальники Черкащини ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях

Через людську недбалість у #Звенигородському та #Уманському районах виникли наймасштабніші пожежі, що охопили понад 7 гектар. Горіла суха рослинність та очерет.

Також, в адміністративних межах села Сагунівка #Черкаського району, виникла пожежа на полі з посівами пшениці на корені. Вогнем знищено 2 гектари пшениці. Причиною стала несправність рухомих вузлів і деталей комбайна.

А от у селі Ребедайлівка Михайлівської територіальної громади, на відкритій території приватного домоволодіння виникла пожежа стерні. Вогонь, що охопив стерню на площі 0,5 га ліквідували рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини.

‼️ Головне управління наголошує на важливості дотримання правил пожежної безпеки, особливо в спекотний літній період. Будь-яка недбалість може призвести до масштабних пожеж і значних втрат. Бережіть себе та природу!

Джерело: Головне управління ДСНС України у Черкаській області