Оголошення для представників бізнесу Паланської сільської територіальної громади!

Дата: 17.06.2024 08:47

Шановні представники бізнесу Паланської сільської територіальної громади!

В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.

Звертаємось до Вас з проханням долучитися до проведення даного опитування. Адже, це є критично важливим щодо формування майбутньої політики щодо дерегуляції господарської діяльності в Україні.

Пройти опитування можна за посиланням - https://deregulation.online/compendious

Отримані відповіді дозволять краще зрозуміти, як різні регуляторні вимоги впливають на фінансове та часове навантаження бізнесу. Це допоможе в прийнятті обґрунтованих рішень щодо оптимізації або скасування певних регуляторних вимог. Також це сприятиме спрощенню діяльності бізнесу, залученню нових інвестицій, збільшенню прибутку бізнесу та покращенню бізнес-клімату.

Дякуємо за Вашу участь і підтримку в реалізації дерегуляційної реформи, яка має на меті створення більш сприятливого бізнес-середовища в Україні.

Детальніше про дерегуляційну реформу: https://deregulation.me.gov.ua/