У Родниківському ліцеї імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради відбувся День цивільного захисту

Дата: 29.05.2024 15:12

📌проведено екстрену евакуацію усіх учасників освітнього процесу

📌Рєпін С.Л., вчитель Захисту України провів показові навчальні заняття із мінної безпеки; ознайомив з алгоритмом дій під час радіаційної небезпеки, при знаходженні вибухонебезпечного пристрою, гасіння пожеж

📌Черненко М.Я., вчитель Захисту України ознайомила з алгоритмом надання першої домедичної допомоги. Представники ДСНС провели навчання з протипожежної безпеки, а також продемонстрували оснащення оперативно-рятувальної машини.

📌Проведені заходи виявили належний рівень обізнаності відповідальних осіб, чіткі дії педагогів з організації евакуації учнів, закріпили знання здобувачів освіти щодо збереження життя і здоров’я.

Фото без описуФото без опису