(ПОВТОРНО) ІНФОРМАЦІЯ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ`ЄКТА ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 23.05.2024 15:53

Назва об’єкта: земельна ділянка площею 0,2133 га, кадастровий номер 7124386700:04:000:0009.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: адміністративні межі села Родниківка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області (комплекс будівель та споруд «ГРЕС», вулиця Індустріальна, 15, за межами населеного пункту).

Підстава: рішення Паланської сільської ради від  19 квітня 2024 року №59-44/VIII.

Мета проведення незалежних оцінок: визначення ринкової вартості об’єктів сільської комунальної власності, що приватизуються шляхом викупу з такими умовами: усі витрати з оплати послуг юридичних та фізичних осіб, повʼязаних з підготовкою обʼєкта до приватизації (в тому числі щодо відведення земельної ділянки під обʼєктом приватизації) та нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, покладаються на покупця).

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, повʼязаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт у календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу просторового планування, архітектури і земельних відносин Паланської сільської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу включно.

К о н к у р с  в і д б у д е т ь с я  24.06.2024 о 10:00 в адміністративній будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Залізняка, 2а

Телефони для довідок: 0969517693