EIT Food оголошує набір на програму для жінок-підприємниць в агропродовольчому сектор

Дата: 21.05.2024 08:23

Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в одну тисячу євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

“Наша місія — надихнути, навчити та підтримати українських підприємиць на шляху до успіху в бізнесі. Участь в програмі допоможе учасникам, здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів“, — Марія Романова, директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців.

Претендентка на участь у програмі повинна відповідати таким критеріям:

Ідентифікувати себе жінкою;

Бути резиденткою, а у випадку наявності стартапу/компанії мати реєстрацію в Україні;

Мати агропродовольчу бізнес-ідею або чинний бізнес, якому менш як три роки з моменту офіційної реєстрації;

Раніше не отримувати фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад €60 000.

Таймлайн програми:

24 травня — кінцевий строк подання заявок;

10 червня — оголошення результатів відбору;

середина червня — офлайн-знайомство з наставниками та експертами в м. Київ/Львів;

червень - листопад — індивідуальна робота з ментором, онлайн-тренінги з підприємництва, маркетингу, брендингу, продажів, фінансів

Листопад 2024

фінальний форум та презентація інвесторам та журі в Києві;

нагородження грантами в розмірі €5000 та €10,000 на розвиток власної справи чи стартапу;

доступ до міжнародної спільноти та інших програм і можливостей EIT Food 500+ підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Як взяти участь?

Щоб долучитись до програми, потрібно пройти відбір та подати заявку на участь українською мовою до 24 травня 2024 року. Участь у програмі безоплатна. Організатор покриває всі витрати на участь.

Навчання відбуватиметься в форматі онлайн та офлайн — попередньо заплановані три зустрічі в Києві.