Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування

Дата: 09.05.2024 15:27

Департаментом регіонального розвитку Черкаської державної обласної адміністрації видано наказ від 29.04.2024 № 24 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області», яким затверджено перелік об’єктів конкурсу та визначено місце, дату, час проведення конкурсу, а також кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі.

Відповідно до наказу 06.06.2024 буде проведено конкурс з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області.