Спеціалістка КЗ "Центр надання соціальних послуг" взяла участь у робочій зустрічі проєкту «Родина для кожної дитини» на Черкащині"

Дата: 06.05.2024 15:23

📍Фахівець соціальної роботи КЗ "Центр надання соціальних послуг" Паланської СТГ Ірина БАЙДА взяла участь у робочій зустрічі проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату", що впроваджується Partnership for Every Child / Кожній дитині, UNICEF Ukraine, Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.

📍Мета проєкту – забезпечення права дитини на зростання у сімейному середовищі через розвиток в територіальних громадах патронату над дитиною, покращення якості та забезпечення доступності для вразливих сімей з дітьми як альтернативи інтернатним закладам.

📍На Черкащині сьогодні діє 30 патронатних родин, одна з них - у Паланській громаді. Надважливою складовою залишається пошук, навчання нових кандидатів.

Коментувати

Поширити