🕊Під час бойового завдання 18 квітня 2024р загинув Астахов Костянтин Васильович, житель села Берестівець.

Дата: 25.04.2024 16:13

🕊Під час бойового завдання на Донецькому напрямку, 18 квітня 2024 року під час артилерійського обстрілу героїчно загинув Астахов Костянтин Васильович, житель села Берестівець. Люблячий син, чоловік, батько, брат, племінник, онук, товариш та колега.

💔Народився Костянтин 15 листопада 1999 року в Миколаївській області. З 2001 року родина переїхала у Берестівець, де згодом хлопець здобував середню освіту.

💔У 2019 році Костянтин пішов в армію на строкову службу, під час якої брав участь у АТО на Донеччині, а в 2021 році отримав посвідчення учасника бойових дій.

💔В грудні 2020 року повернувся додому, влаштовувався на будівництво в Умані, а також працював продавцем-консультантом у Києві. А вже через рік Костянтин поховав свого батька Василя Вікторовича...

💔У червні 2022 року Костянтин став на захист своєї 🇺🇦держави. Був нагороджений нагрудним знаком «Обов'язок дорожчий за життя» та грамотою командира військової частини за вагомий внесок у справу гарантування нацбезпеки і оборони України, зразкове виконання військового обов'язку в умовах воєнного стану, мужність та героїзм, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

💔У 2023 році Костянтин одружився з Марією Чередніченко. Молода родина виховувала сина Даніїла. На жаль, Костянтин не дочекався дня народження другої дитини.

🕯Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна слава українському воїну, який захищав 🇺🇦Україну та кожного з нас!