Паланська бібліотека отримала у подарунок картину заслуженої майстрині народної творчості Олени ПОЛІЩУК

Дата: 26.03.2024 08:24

📌Картина «Світанок Перемоги» написана Оленою Василівною спеціально для закладу, була презентована під час творчої зустрічі художниці із жителями громади.

📌Участь у заході також взяли працівники Паланських Будинку культури, ліцею, ДНЗ "Яблунька", працівники культури громади. 🤝Подяка депутату Віталію КУЧЕРЕНКО за допомогу в організації зустрічі.

📌На сторінці Паланської бібліотеки у соцмережах зазначено : «Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим.