Громадське обговорення проекту «Утримання та реконструкції території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Синицький парк»

Дата: 19.02.2024 10:27

Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту «Утримання та реконструкції території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Синицький парк».

Мета проекту – виявлення сучасного стану ландшафтних комплексів, компонентів природи, інженерних мереж, об’єктів культурної спадщини, визначення довгострокових та оперативних цілей управління парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення «Синицький парк».

Підстави для розроблення: Закон України «Про природно-заповідний фонд України»; Обласна програма охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки, затверджена рішенням Черкаської обласної ради від 19.02.2021 №5-23/VIII (зі змінами), Програма охорони навколишнього природного середовища на території Паланської сільської ради на 2021-2025 роки, затверджена рішенням сільської ради 23 грудня 2020 року №3-21/VIII (зі змінами від 03.03.2023 №40-11/ VIII).

Проект складається з таких розділів:

1. Територія парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва
  2. Історична довідка та сучасний стан

3.     Природні умови

4.     Характеристика екологічного та санітарного стану

5.     Існуюча забудова та благоустрій території

6.     Існуючі інженерні мережі та шляхи

7.     Функціональне зонування території та планувальна структура

8.     Інженерна підготовка території, вертикальне планування

9.     Необхідний благоустрій території, облаштування екскурсійних маршрутів

10.   Об’єкти культурної спадщини

11.   Рекреаційна місткість території, організація відвідування

12.   Господарська діяльність

13.   Забезпечення приміщеннями та будівництво

14.   Об’єкти, що мають інвестиційну привабливість

15.   Об’єкти подальшого проектування, будівництва

16.   Еколого-освітня діяльність та робота з громадськістю

17.   Управління парком-пам’яткою садово паркового мистецтва

18.   Техніко-економічні показники

Додатки

Замовником проекту є Виконавчий комітет Паланської сільської ради, розробник – ТОВ «НООСФЕРА ХХІ»

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється по 28 березня 2024 року в адміністративному приміщенні Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 204 або в електронному вигляді на електронну адресу palanka-otg@ukr.net.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитися, у відділі просторового планування, архітектури та земельних відносин Паланської сільської ради в будні дні з 08.00 – 17.15, , каб. 204

Громадські слухання з даного питання відбудуться з 26 березня 2024 року по 28 березня 2024 залі засідань Паланської сільської ради (м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 246).

Посадова особа замовника розроблення містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій  (зауважень): Драчевський Михайло Андрійович– заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради. Тел (04744) 9-94-31.