Не допомагайте ворогу спалювати нашу країну! 🔥 Сезон горе-паліїв триває.

Дата: 12.03.2024 10:25

👩‍🚒Під час війни пожежно-рятувальні підрозділи у посиленому режимі несуть службу та реагують на зовсім інші виклики.

Не дозволяйте своїм близьким палити сміття та траву в такий напружений час, скеруйте свої сили на боротьбу проти агресора!

Ці підпали — свідоме нищення природи, гинуть тварини й страждає здоровʼя людей, іноді пожежі доходять до населених пунктів, помешкань, часто перекидаються на ліси й заповідники.

❓Що ж робити з нагромадженою травою та сміттям, яке накопичилося за зиму? Не залишати ж його до наступної зими.

Радимо вам два варіанти.

✔️Якщо ви просто згромадили траву та листя – компостуйте та перетворюйте непотрібне рослинне сміття на добриво!

✔️А якщо ж ви зібрали сміття нерослинного походження, тоді організуйте все в сміттєві мішки, щоб працівники благоустрою могли забрати сміття на звалище.

🌳Бережімо природу та один одного!