📢У пріоритеті — повноцінне та якісне водопостачання

Дата: 01.03.2024 14:25

На сьогодні гострим та болісним питанням є повноцінне та якісне водопостачання.

Особливого резонансу набуває ця ситуація в селах Кочубіївка та Городецьке.

📄Маємо звернення АФ «Базис» стосовно компенсацій та повернення артезіанських свердловин у приватну власність підприємства. Зрозуміло, що без них неможливе забезпечення водопостачанням жителів сіл. Агрофірма «Базис» заявляє, що свердловини, збудовані підприємством є для забезпечення ВЛАСНИХ потреб. Та, в дійсності:

👉Свердловини були збудовані за радянських часів. Ще у 2000-х роках вони ПОВИННІ були бути передані у комунальну власність.

‼️Тільки у 2020 році за особистим зверненням керівника АФ «Базис» Володимира Осадчого мережі були передані у комунальну власність. Володимир Олексійович голосував за рішення як про передачу мереж водопостачання КП «Благодар», так і за виділення коштів з бюджету на їх утримання.

💰В цілому, з 2020 року до сьогодні на утримання водогону було витрачено з бюджету Паланської громади понад 1,5 млн грн.

Найбільша маніпуляція криється в тому, що керівництво громади звинувачують у відстоюванні СВОЇХ ВЛАСНИХ інтересів, при тому, що саме ПРИВАТНІ власники АФ «Базис» намагаються повернути у СВОЮ ПРИВАТНУ ВЛАСНІСТЬ артезіанські свердловини.

БЕЗ цих свердловин в комунальній власності якісне та повноцінне водопостачання населенню води НЕМОЖЛИВЕ. Як і безоплатне постачання води комунальними підприємствами приватним підприємствам.