Вчора стартував ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»!

Дата: 29.02.2024 11:53

Розпочалися змагання з🏐волейболу серед юнаків 2009 р.н та молодших. Участь взяли 8 команд, 96 юних спортсменів з Іванівської, Кочубіївської, Городецької, Кочержинської гімназій та Паланського, Родниківського, Синицького та Юрківського ліцеїв.

📌За результатами право захищати спортивну честь громади у районному етапі здобула команда хлопців 🏐Юрківського ліцею🏐.

У результаті всіх зіграних ігор місця розподілились так: 🥇І місце — Юрківський ліцей;

🥈 ІІ місце — Городецька гімназія;

🥉 ІІІ місце — Іванівська гімназія;

4 місце — Кочубіївська гімназія;

5-6 місце — Паланський ліцей та Кочержинська гімназія;

7-8 місце Родниківський та Синицький ліцей.

Переможці та призери отримали кубок, медалі, та дипломи. Крім того було відзначено дипломом кращого гравця в кожній команді, ними стали:

✨️Слободяник Сергій (Юрківський ліцей); ✨️Кудлай Роман (Городецька гімназія); ✨️Гуляр Анатолій (Іванівська гімназія); ✨️Вівсяний Віталій (Кочубіївська гімназія); ✨️Бурдін Олександр (Кочержинська гімназія);

✨️Хоменко Максим (Паланський ліцей); ✨️Питель Даніїл (Родниківський ліцей); ✨️Косарчук Олександр (Синицький ліцей).

Дякуємо всім за участь та віримо в #ЗСУ!