Цільова допомога для медичного закладу Паланської громади з Англії!🤝🏻

Дата: 22.02.2024 12:08

📍У пріоритеті Паланської громади залишається створення реабілітаційного відділення, зокрема для наших захисників, та покращення медичної сфери. Днями отримали гуманітарний вантаж від британських благодійників завдяки співпраці Уманської РВА з Асоціацією розвитку та реконструкції регіонів України.

🦽🩼Бігова доріжка, крісла колісні, милиці, розхідні медичні матеріали, як і для хірургічних втручань, так і для повсякденної роботи медиків. Це – ключовий напрямок сьогодні.

🤝Дякуємо Уманській РВА, партнерам Асоціація розвитку та реконструкції регіонів України (Oleg Sytnyk та Дмитро Овечкін), а також донору Jacob’s Well Appeal за потужну підтримку Центральної районної лікарні Паланської громади.