🤝Фахівці КЗ "Центр надання соціальних послуг" Паланської СТГ взяли участь у засіданні круглого столу щодо реабілітації ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

Дата: 22.02.2024 08:35

Під час заходу обговорили:

📍проблеми та перспективи надання реабілітаційних послуг;

📍соціалізації, професійної реабілітації та отримання міні-грантів ветеранами війни; військовослужбовцями, членами їх сімей, особами з інвалідністю.

🇺🇦Наголосили на завданнях, пов’язаних з поверненням до цивільного життя Захисників та Захисниць України, осіб з інвалідністю, всіх, хто постраждав у результаті військової агресії та потребує реабілітації у випадках розладів психіки, поведінки.

У круглому столі взяли участь :

🤝Директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Руслан Чикало;

🤝Директора Черкаського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Ольга Хоменко;

🤝уповноважена з прав осіб з інвалідністю в Черкаській області Наталія Капустян;

🤝представники територіальних громад Уманського району, закладів охорони здоров’я, МСЕК, структурних підрозділів із соціального захисту населення та ветеранських громадських організацій.