Дата: 19.02.2024 15:28

👧👦На базі Родниківського закладу дошкільної освіти Паланської громади відбувся семінар-практикум «Управлінська компетентність керівника та його роль у формуванні іміджу закладу дошкільної освіти», у якому взяли участь керівники закладів освіти Паланської громади

📍У рамках семінару Оксана БУЛАВКА, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, провела ділову гру «Якості керівника», під час якої учасники розв’язували педагогічні ситуації та визначали особисті та ділові якості, якими має володіти директор.

📍Керівники закладів освіти презентували лепбуки «Країна щасливих дітей», які діти спільно з педагогами виготовили за підсумками проведених заходів у закладах протягом грудня-січня.

📍Під час рефлексивного модуля учасники заходу взяли участь у творчому HandMade «Сова» та власноруч виготовили сову, як символ мудрості та пізнання, а також вели відкритий діалог, обмінювалися думками.