Внаслідок розльоту снарядів 🚀24 лютого 2022 року окрім Паланського закладу освіти, постраждав ще й Синицький ліцей.

Дата: 14.02.2024 08:17

👥Депутатський корпус підтримав рішення щодо капітального ремонту 🥅спортивної зали, адже на сьогодні кількість ліцеїстів лише збільшується. Заклад обирають батьки та діти навіть із сусідніх областей.

Зараз ремонтні роботи на стадії завершення.

На необхідність проведення ремонту також вплинув той факт, що освітні заклади громади є ще й центрами позашкілля.

💬 «Я вдячна депутатам за те, що у пріоритет вони ставлять розвиток спортивної галузі. Села не мають такої мережі позашкілля, можливості обирати спортивні гуртки, тому цей спортивний зал дасть можливість і молоді, і учням школи займатися спортом», — розповідає директор ліцею Наталія Білан.

Сільський голова Руслан Яремчук коментує:

💬 «У Синицькому ліцеї зараз навчається більше 130 дітей, це один із наших сільських навчальних закладів який не лише продовжує утримувати певну кількість учнів, а й нарощувати, не дивлячись на складний час».

Також депутат Черкаської обласної ради Володимир Куліков закупив спортивний інвентар, тенісний стіл, баскетбольні щити та ін. Створення безпечних умов для навчання 👧дітей, можливість отримувати знання очно, розвивати свої здібності — все це у пріоритеті Паланської громади.