Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в адміністративних межах села Паланка за межами населеного пункту

Дата: 09.02.2024 15:09

Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення проекту містобудівної документації, а саме: детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в адміністративних межах села Паланка (автодорога Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) 535 км, за межами населеного пункту).

Мета проекту – розміщення та будівництво об’єктів підприємств по зберіганню та переробці зернових та олійних культур.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Паланської сільської ради від 03.10.2023 року №51-44/VIII «Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в адміністративних межах села Паланка (автодорога Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) 535 км, за межами населеного пункту)»

Детальний план території складається з Пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів у паперовому та цифровому форматі. До графічних матеріалів входять: Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі території територіальної громади; План існуючого використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель; Проектний план та схема проектних обмежень у використані земель; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування; Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та на особливий час; План червоних ліній Креслення поперечних профілів вулиць.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Паланської сільської ради, розробник – ФО-П, архітектор Камельовський І.П.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Паланської сільської ради в розділі «Містобудування», а також в будні дні з 08.00 – 17.15 у відділі просторового планування, архітектури та земельних відносин Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Залізняка 2а.

Подання пропозицій та їх розгляд здійснюється з 12 лютого 2024 року по 12 березня 2024 року в адміністративному приміщенні Паланської сільської ради за адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 204 або в електронному вигляді на електронну адресу palanka-otg@ukr.net. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 13 березня 2024 року о 15:00 у залі засідань Паланської сільської ради ( м. Умань, вул. Залізняка, 2а, каб. 246).

Посадова особа замовника розроблення містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Левченко Іван Федорович – головний спеціаліст відділі просторового планування, архітектури та земельних відносин Паланської сільської. Тел (04744) 9-94-31.