єОселя: Понад 7 000 українських родин взяли кредити на придбання житла

Дата: 07.02.2024 08:59

Понад 7 000 українських родин взяли кредити на придбання житла за програмою єОселя на загальну суму 10,7 млрд грн від початку дії програми. 62% з них - військовослужбовці за контрактом та силовики. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Надія Бігун.

Зокрема, минулого тижня кредити отримали:

🔘 під 3% — 80 військовослужбовців та силовиків, 11 педагогів, 10 медиків та 1 науковець;

🔘 під 7% — 37 українців без власного житла та 5 ВПО.

На сьогодні взяти кредит за програмою єОселя можна у 7 банках: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Програма реалізується Міністерством економіки, Міністерство цифрової трансформації України та ПрАТ Укрфінжитло.