Поліцейські офіцери громади відзвітувалися за пророблену роботу у 2023 році

Дата: 05.02.2024 16:15

Шерифи доповіли про проведені ними заходи та їх результати, на території громад за 2023 рік. Підзвітність і прозорість — принципи, яких #ПОГ неухильно дотримуються.

Були вказані напрямками діяльності поліцейського громади, а саме: профілактична робота, охорона громадського порядку, надання допомоги жителям громади з різних питань, криміногенна ситуація на території громади, скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення.

Зокрема:

👮🏼‍♂️у сфері громадської безпеки та безпеки дорожнього руху складено 179

матеріалів про адміністративні правопорушення. Серед яких: порушення в сфері дорожнього руху, благоустрою, правил адміністративного нагляду та інші.

👮🏼‍♂️Розкрили 11 кримінальних правопорушень, серед яких: нанесення тілесних ушкоджень, ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, крадіжка з проникненням.

👮🏼‍♂️26 кривдників перебувають на обліку;

👮🏼‍♂️Винесли 4 термінових заборонних приписів стосовно кривдників;

Під регулярним наглядом перебуває 151 особа, які вчиняли домашнє насильство та 53 сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.