🌳Відбулась зустріч з Державною екологічною інспекцією центрального округу, де обговорювалась важливість проблем забруднення довкілля та шляхи їх вирішення.

Дата: 05.02.2024 11:18

🌳Днями представники сусідніх громад зустрілися з Державною екологічною інспекцією центрального округу, де під час круглого столу обговорили важливість проблем забруднення довкілля та шляхи їх вирішення.

Екозахисники пропонують вебресурс «ЕкоЗагроза», де можна дізнатись достовірну інформацію про стан довкілля в кожному регіоні та навіть повідомити про факти екологічних злочинів.

Ці матеріали можуть слугувати доказами для:

✅визначення ступеня забруднення довкілля, кваліфікації вчиненого злочину;

✅встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб;

✅стягнення репарацій з рф.

Крім того, у застосунку доступна функція виклику екстрених служб. На інтерактивній мапі зафіксовані дані моніторингових систем щодо рівня ☢️радіаційного забруднення по всій Україні, актуальні факти екологічних загроз, спричинених внаслідок російської агресії.