На території громади запрацювала психологічна служба допомоги родинам військових

Дата: 26.01.2024 14:44

Одним із напрямків соціальних служб Паланської громади є всебічний супровід 🪖військовослужбовців, ветеранів, родин загиблих, безвісти зниклих та полонених.

👥Вчора відбувся круглий стіл за участі заступника сільського голови Паланської СТГ Оксани Супрунець, відділу соціального захисту, служби у справах дітей, відділу освіти, культури, молоді та спорту, центру надання соціальних послуг.

В рамках круглого столу обговорили нові форми роботи із відповідними категоріями мешканців сіл. На території Паланської громади розпочала свою роботу 👩‍⚕️психологічна служба. В першу чергу її завдання — допомогти родинам загиблих пережити втрату близької людини. Відповідні служби вивчають соціальні та побутові потреби кожної родини, довідково надаються інформаційні послуги.

У закладах 🧑‍🏫освіти безкоштовно харчуються 125 дітей, а 36 — у дитячих садочках та дошкільних підрозділах (відповідних категорій).

У планах підготувати 📖довідник для ветеранів, родин та створити ветеранський хаб. У 2022 році у Паланській громаді було започатковано «Книгу пам’яті», працівники бібліотек збирають спогади про полеглих. Виготовляються меморіальні дошки та банери.