У Краснопільському будинку культури відбувся захід, присвячений Дню Соборності України🇺🇦

Дата: 24.01.2024 09:10

Наймолодші мешканці Краснопілки взяли участь в історичній вікторині, декламували вірші про Україну, виготовили патріотичні серця-побажання, які уже цього тижня будуть відправлені воїнам-захисникам.

👥До заходу долучилися сільський голова Руслан Яремчук, депутат Паланської громади Петро Карачун, староста села Краснопілка Тетяна Усатюк, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської СТГ Маргарита Бондаренко.

🕯️Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв, що віддали своє життя за наше майбутнє. Петро Карачун від імені господарства «Аграрії СВПП» подякував родинам полеглих воїнів та вручив символічні подарунки. Музичний 🪗колектив «Калинонька» виконав свою добірку патріотичних пісень.