Нарада з керівниками закладів освіти Паланської громади: ключові моменти

Дата: 21.12.2023 08:36

Рік, що минає, був складним і водночас щедрим на набутий досвід та низку напрацювань. Саме такі думки озвучували освітяни громади на нараді, що відбулась 19 грудня 2023 року за участю сільського голови Яремчука Руслана та заступника сільського голови Супрунець Оксани.

Пріоритетним питанням наради, яке було детально висвітлене начальником Уманського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Ларисою Качановою, стала реалізація Стратегії реформування системи шкільного харчування на 2023-2027 роки.

Крім того, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти обговорили наступні актуальні питання:

 про організацію профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу щодо попередження залучення підлітків до інтернет-гри, яка схиляє до негативних наслідків;

 про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Паланської сільської ради у 2023/2024 навчальному році;

 про алгоритми дій та ефективні управлінські рішення у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час режимних моментів у ЗДО та дошкільних підрозділах ЗЗСО;

 про рекомендації щодо створення і організації діяльності музейних кімнат у закладах освіти.

У підсумку наради начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сарніцька Наталія наголосила на тому, що в умовах воєнного стану головним є створення безпечних умов навчання, спрямованих на збереження життя та здоров'я дітей. І тим важливішими сьогодні є обʼєднання зусиль, співпраця та підтримка!