Відбувся науково-методичний семінар для вчителів іноземних мов громади

Дата: 24.11.2023 08:02

16 листопада 2023 року на базі факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся науково-методичний семінар «Актуальні питання навчання іноземних мов у ЗЗСО». У заході взяли участь вчителі іноземних мов шкіл Паланської громади.

Викладачі університету ознайомили учасників семінару з цифровими інструментами для організації дистанційного навчання під час вивчення іноземних мов, звернули увагу на планування уроків англійської мови в сучасному освітньому просторі НУШ, надали практичні поради у навчанні

іноземним мовам дітей з особливими освітніми потребами.

Вчителі мали змогу обговорити питання створення мотивації для успішного навчання та викладання, розвитку навиків критичного мислення в учнів, організації проведення уроків у сучасних умовах воєнного стану, спробувати різні види завдань, які допоможуть підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови. Ця зустріч стала своєрідним осередком, що об’єднав творчих, активних та ініціативних педагогів, які зможуть використати в роботі цікаві кейси, отримані під час семінару.