🤝Обмін досвідом вчителів громади та викладачів УДПУ – необхідна умова професійної діяльності

Дата: 02.11.2023 15:13

26 жовтня на базі факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було організовано та проведено Регіональний науково-методичний семінар «Літературно-художня та народна мистецька спадщина Уманщини: зміст, контекст, метафора». У заході взяли участь вчителі українського, мови та літератури шкіл громади, викладачі університету студенти факультету.

Семінар був проведений на високому рівні та сприяв обміну досвідом та результатами досліджень між науковцями, викладачами, студентами, вчителями.

Доповідачі акцентували увагу на літературному та фольклорному краєзнавстві.

Приємним бонусом для учасників стало проведення майстер-класу з виготовлення патріотичних янголів-охоронців для воїнів ЗСУ. Це стало чудовим способом виявити свою творчість і створити щось особливе.