Оголошення про проведення конкурсу з відбору надавача послуг для організації поховання військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули (померли) під час проходження військової служби

Дата: 26.10.2023 08:00

Оголошення

Паланська сільська рада на підставі рішення виконавчого комітету від 03 жовтня 2023 року № 51-4/VIII «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з відбору надавача послуг для організації поховання військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули (померли) під час проходження військової служби» оголошує конкурс з відбору надавача послуг для організації поховання військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули (померли) під час проходження військової служби.

1. Організатор конкурсу:

1.1. Конкурсна комісія, виконавчий комітет Паланської сільської ради;

1.2. Юридична/фактична адреса: 20340, Черкаська область, Уманський район, с. Паланка, вул. Грушевського, 11.

2. Прийом документів, місце і час проведення конкурсу, прізвище, посада, номер телефону особи в якої  можна ознайомитись з умовами участі в конкурсі:

2.1. Прийом конкурсних пропозицій здійснюється з 26.10.2023 по 29.11.2023 року за адресою: 20340, Черкаська область Уманський район                            с. Паланка, вул. Грушевського, 11.

2.2. Конкурсна комісія, місце проведення конкурсу:

20304, Черкаська область, м. Умань, вул. М.Залізняка, 2 А, каб. 246.

Дата: 30.11.2023

Час: 10:00

2.3. Світлана Шмалій – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Паланської сільської ради, тел. 0971874129, (04744) 9-94-31.

3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь юридичні особи, ФОП, які мають розрахунковий  рахунок в установі банку і печатку:

- виконують весь перелік ритуальних послуг, передбачених Порядком  проведення конкурсу з відбору надавача послуг для організації поховання військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули (померли) під час проходження військової служби»;

- мають тарифи чи розцінки на кожен вид ритуальної послуги;

- надання ритуальних послуг передбачено їх діяльністю в установчих документах.

3.2. До участі у конкурсі не допускаються юридичні особи, ФОП, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта підприємницької діяльності;

- подали для участі у конкурсі неправильно оформлені або такі, що містять недостовірну інформацію, документи.

4. Конкурсна документація-перелік документів, копії яких надаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам

1. До підтверджуючих документів належать:

2. заява про участь у конкурсі, згідно Додатку 1;

3. згода на обробку персональних даних;

4. копія установчих документів претендента;

5. конкурсна пропозиції претендента;

6. довідки з відповідних органів державної податкової інспекції і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

7. документ, що містить відомості про обсяги надання послуг;

8. наявність персоналу для здійснення обряду поховання;

9. копія технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби;

10. калькуляція витрат, пов’язана з наданням ритуальних послуг;

11. необхідний мінімальний перелік безоплатних послуг;

Учасник конкурсу має можливість подати додаткові документи, що містять відомості про його здатність надавати послуги.

1. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс". У конверті має міститися конкурсна пропозиція з підтверджуючими документами та описом.

4.2. У разі неповноти, невідповідності наданих підтверджуючих документів вимогам пункту 5.4 цього розділу або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його (усно/письмово) повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

4.3. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, письмово повідомивши про це голову комісії. Про факт відкликання заяви голова комісії інформує членів комісії на засіданні. Поданий таким претендентом пакет документів на конкурсі не розглядається.