📌17.10.2025 - другий день українсько-польського проєкту «Нова філософія сталого розвитку 4D: Дія. Дружба. Допомога. Діалог».

Дата: 19.10.2023 08:29

Учасники взяли участь у воркшопі на тему: «Дія. Дружба. Допомога. Діалог – як нова філософія сталого розвитку».

Зустрілися з представниками Західнопоморського воєводства.

Damian Greś презентував напрями роботи влади з молоддю міста. Також розповів про адміністрацію воєводства, у тому числі про енергоефективну будівлю: як використовуюить природні джерела ⚡️енергії, що відповідають сталим цілям розвитку.

Оглянули замок поморських князів та відвідали музей 🚗транспорту та комунікацій.

Учасники активно взяли участь у квесті на тему: «Що Я знаю про Україну/Польщу?»

Дискутували про спільні події історії України та Польщі.

🇺🇦Проект реалізовується Центром позашкільної освіти «АРТСПОРТ» Паланської Громади (Україна) у партнерстві Konwent Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Здійснення молодіжних обмінів відбувається відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.