До Всесвітнього Дня психічного здоров’я фахівці ІРЦ Паланської громада провели в Юрківському ліцеї виїзне заняття з елементами тренінгу "Позитивне мислення - запорука відмінного психічного здоров'я".

Дата: 10.10.2023 15:55

📌До Всесвітнього Дня психічного здоров’я фахівці Інклюзивно - ресурсного центру Паланська громада ( директорка Алла Іщенко) провели для старшокласників Юрківського ліцею виїзне заняття з елементами тренінгу "Позитивне мислення - запорука відмінного психічного здоров'я".

📌Мета заняття гармонізувати внутрішній світ учасників освітнього процесу; розвивати позитивне мислення; формувати позитивне сприйняття дійсності, адекватну самооцінку, вміння приймати рішення; сприяти зняттю психоемоційного напруження.

📌Всі учасники тренінгу отримали позитивний настрій та оптимістичний заряд. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я.  📌Такі форми роботи, допомагають сформувати в учнівському колективі мікроклімат позитиву і налаштувати на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.

📌Ментальне здоров'я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.