Школа мікробізнесу та креативних технологій для жінок зі статусом ВПО

Дата: 28.09.2023 14:46

📢Запрошуємо жінок зі статусом внутрішньо переміщених осіб взяти участь у проєкті "Школа мікробізнесу та креативних технологій", що реалізується Громадською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку" та фінансується Федеральним урядом Німеччини і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

✅Мета проекту - розвиток підприємницького потенціалу жінок (зокрема ВПО, жінок з інвалідністю та інших уразливих груп) через навчання основам бізнесу, опанування на практиці виготовлення декоративних прикрас та інших предметів рукоділля, а також ознайомлення з із психологією лідерства та ефективними інструментами продаж.

🎯До участі у навчанні запрошуються жінки, які проживають у Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Черкаській та Хмельницькій областях.

📌Навчальний курс у Школі мікробізнесу та креативних індустрій включатиме модулі:

🔹 ️освоєння техніки виготовлення прикрас з бісеру та з напівдорогоцінного каміння;

🔸️ виготовлення прикрас зі шкіри;

🔹️ створення прикрас та предметів побуту з кераміки, опанування інших технік виготовлення прикрас;

🔸️ навчання основам маркетингу та менеджменту;

🔹️ вивчення особливостей роботи із сучасними маркетплейсами (Prom.ua, Ebay, Shafa.ua та ін.);

🔸️ освоєння інструментів просування продукції на міжнародних ринках для крафтерів.

🎯Навчання відбуватиметься в офлайн та онлайн форматі:

📌 офлайн-формат - навчання розпочнеться у другій половині жовтня, заняття проводитимуться 3 рази на тиждень по 4 год. кожне, загальна тривалість курсу - 25 занять (8,5 тижнів); місце проведення - м.Вінниця;

📌 онлайн-формат - навчання розпочнеться в листопаді, заняття будуть проводитися 2 рази на тиждень по 4 год. кожне на платформі ZOOM; курс включатиме 10 онлайн-занять та 15 відеоуроків, а також індивідуальний супровід кожної учасниці для перевірки виконаних завдань, уточнення процесу виконання роботи тощо, загальна тривалість курсу - 8 тижнів.

☝Щоб подати заявку на навчання у "Школі мікробізнесу та креативних технологій" - заповніть та надішліть реєстраційну форму.

✅У разі отримання більшої кількості заявок, ніж місць у школі, за інших рівних умов, перевага буде надаватися заявницям, які зареєструвалися раніше.

🎯Реєстрація триватиме до 15 жовтня 2023 р. до 23:59 за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDjtdyAppJi941_HUQH6aQ_z7sFqaid73Rsoit1vjVpoJEJA/viewform

☎️Ми зателефонуємо, щоб повідомити про початок та деталі занять учасницям, які будуть запрошені до навчання.

☝Заявницям, яким ми будемо змушені відмовити в участі у навчанні, ми повідомимо про своє рішення електронною поштою.