Паланська громада провела дві зустрічі з міжнародними організаціями

Дата: 11.08.2023 14:27

📌Паланська громада продовжує співпрацю із міжнародними організаціями, благодійними фондами, світовими фінансовими установами з метою розв'язання питань відновлення пошкоджених військовою російською агресією освітніх закладів та створення належних умов для проживання ВПО.

📌Днями відбулися відразу дві зустрічі.

🔗До громади завітали представники ООН, що вивчають технічну та фінансову сторону відновлення трьох освітніх закладів, що отримали ушкодження 24.02.2022 року.

🔗У рамках реалізації Програми з реновації муніципальних будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб відбулася онлайн зустріч із представниками IFC(підрозділ Групи Світового банку). Вивчаються перспективи відбудови трьох об’єктів громади, де будуть розміщені ВПО.

🇺🇦Дякуємо ЗСУ! Працюємо на Перемогу!🇺🇦

#паланськагромада #РусланЯремчук #реновація #ПаланськаОТГ #НаталіяСтаніславчук