Заявка на участь у Школі активістів регіонального розвитку Черкащина +

Дата: 27.07.2023 12:28

Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад за підтримки ЄС та Міжнародного Фонду Відродження розпочинає проєкт Школа активістів регіонального розвитку.

Це унікальна можливість для ВПО отримати нову професію та допомогти собі, громаді, з якої ви були вимушені поїхати і приймаючій громаді!

Школа проходитиме у вихідні дні (суботи-неділі) повний день, протягом сепня-жовтня (10 тренінгових днів) та потім у жовтні - листопаді буде реалізація проєктів, коучінг та менторинг для учасників школи.

Запрошуємо Вас до участі, якщо ви наразі проживаєте  Монастирищенській, Ладижинській, Дмитрушківській, Уманській, Паланській, Буцькій, Маньківській, Тальнівській, Христинівській громаді Черкаської області або у Підвисоцькій Кіровоградської області.

Що дає #Школа_активістів:

• 15 учасників Школи з 10 громад Черкащини та Кіровоградщини отримають практичні навички та знання з комплексного розвитку територій, в тому числі з дизайну і менеджменту соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів, фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації.
  • Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів та коуча власні міні-проєкти на потреби своїх громад.
  • Учасники разом з представниками із органів місцевого самоврядування, лідерів думок своїх громад на публічних сесіях за підтримки експертів розроблять великі проєкти для розвитку території  своїх громад або цілого регіону.

Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з проєктного дизайну і менеджменту?

• Ви будете працювати в команді на потреби власної громади, бізнесу і жителів - вам будуть в цьому допомагати інші учасники і досвідчені тренери.
  • Ви зможете попрактикуватися у розробці проєктів для різних цільових аудиторій - від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі - довгострокові проєкти на потреби громади.
  • Тренери - практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування.
  • Ви зможете підтримати власну громаду у впровадженні туристичних ініціатив в рамках кластеру "Шляхами трипільської праматері".
  • Ви зможете отримати навички і коло знайомств для майбутньої зайнятості як підприємець чи працівник з високим окладом.

За рахунок проєкту покриваються харчування (кава-брейки і обіди) під час навчання та проживання з суботи на неділю.

Які обов'язки бере на себе учасник Школи:

• Бути присутнім на всіх заходах.
  • Бути колективно відповідальним за якість свого навчання та навчання групи.
  • Бути відповідальним у виконання позакласних завдань.
  • Бути відкритим і готовим працювати в команді на потреби не тільки свої і своєї громади, але і регіону та області.
  • Бути толерантним, поважати думку інших.

Якщо у вас лишились питання - телефонуйте або пишіть на тел. +38095-946-0158.