Дата: 26.07.2023 16:39

Наслідком негоди у селі Городецьке стали зірваний шифер та пошкоджена покрівля гімназії.

➡️ Дах з 2018 року і до цього часу перебував у аварійному стані.

➡️У 2021 році Паланська громада підготувала ПКД та закладає кошти для ремонту.

➡️У 2022 році громада проводить тендер та знаходить підрядника. Внаслідок повномасштабної агресії реалізацію проєкту було призупинено.

➡️2023 рік. У результаті агресії з боку рф та погодних умов покрівля ще більше постраждала. Паланська громада здійснила коригування цін, внесла зміни у Програму соціально-економічного розвитку громади та передбачила кошти.

У пріоритеті батьків — очне навчання. Саме тому педагогічний колектив та батьківський комітет звернулися до Паланської СТГ з проханням відремонтувати дах. Паланська громада виважено підходить до використання коштів. Першочергово — допомога ЗСУ та ТрО. Та є розуміння, що діти мають навчатися у безпечних умовах. Тому громада виділить кошти на ремонт покрівлі Городецької гімназії.