🆘У СЕЛЯН АНТОНІВКИ ЗНИЩИЛИ💥 УРОЖАЙ⚡️ (ОНОВЛЕНО)

Дата: 01.08.2023 08:13

👥За зверненнями жителів Антонівки, сьогодні до населеного пункту прибула комісія по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель, разом з працівником фітоінспекції.

Мешканці села звернулися до керівництва із 📄заявою про пошкодження посівів, зокрема сої та соняшнику. Напередодні інциденту власники земельних паїв розірвали договір з ТОВ Агрофірма «Ліга».

На місці пошкоджень комісія:

✅обстежила загальну площу пошкоджених ділянок;

✅здійснила фотофіксацію пошкоджень;

✅виготовила акти обстежень земельних ділянок.

Однак, цей прецедент швидше є виключенням, аніж правилом. У Паланській громаді більшість — добропорядні орендарі, деякі з них декларують реальну орендну плату (офіційно: 15000 грн/га) навіть в умовах воєнного стану та допомагають соціальній інфраструктурі села.

‼️За інформацією з відкритих джерел, днями схожа ситуація виникла у с. Доброводи (Дмитрушківська СТГ). Там невідомі знищили близько 4 га врожаю шляхом розпилення хімічних засобів за допомогою дронів.

На сьогодні комісія зареєструвала 6 звернень.

Загальна площа пошкоджень становить близько 20 гектарів.

Наразі заяви подані до правоохоронних органів та очікують відповідного реагування.

У продовження теми земельного конфлікту в селі Антонівка, минулого тижня на 48 черговій сесії депутатський корпус Паланської громади прийняв звернення до правоохоронних органів щодо пошкодження посівів.