🏐ЗМАГАННЯ З ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 26.06.2023 15:53

Вихідними днями в с. Родниківка відбувся турнір з паркового волейболу, в якому взяло участь 4 жіночих та 5 чоловічих команд Паланської громади.

Команди змагались за коловою системою. Спортивні баталії були цікавими та видовищними.

В перший день змагань жіночі команди показали такий результат:

🥇І місце – команда «AVION», с. Родниківка;

🥈ІІ місце – команда с. Городецьке;

🥉ІІІ місце – команда с. Кочубіївка.

💪Кращими гравцями визнано Назаренко Мар’яну (с. Городецьке), Шаповалову Вероніку (с. Родниківка), Рашевську Вікторію (с. Кочубіївка).

В другий день змагань, через дощову погоду напередодні, ігри відбулися в Родниківському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка.

Серед чоловічих команд переможцями та призерами стали:

🥇І місце – команда с. Іванівка;

🥈ІІ місце – команда «AVION», с. Родниківка;

🥉ІІІ місце – команда с. Кочубіївка.

💪 Кращі гравці – Білий Ілля (с. Родниківка), Чорний Ростислав (с. Іванівка), Раков Ярослав (с. Кочубіївка), Осадченко Максим (с. Городецьке), Мельник Андрій (с. Кочержинці).

Команди-переможці нагороджені медалями та грамотами, кращих гравців команд нагороджено статуетками та грамотами.

👏Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім спортсменам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

🤝Організатором змагань виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту, суддівство здійснювали працівники ЦПО «АРТСПОРТ» Паланської сільської ради.