Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Паланської сільської територіальної громади

Дата: 12.06.2023 16:40

Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Паланської сільської територіальної громади

Організатор обговорення – відділ загальної та інформаційної роботи Паланської сільської ради (Черкаська область, м. Умань, каб.212, e-mail: palanka-otg@ukr.net, тел. 04744-9-94-31)

Строк обговорення – з 12.06.2023 по 12.07.2023.

Відповідальні особи – старости населених пунктів громади.

Пропозиції (зауваження) подаються в усній та письмовій формі старостам населених пунктів, на поштову адресу Паланської сільської ради (Черкаська область, Уманський район, село Паланка, вул. Грушевського,11, 20340) або  на електронну пошту palanka-otg@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає з поміткою у темі листа «Перейменування».

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього оголошення.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 04744-9-94-31

ЗАВАНТАЖЕННЯ