Діалогова зустріч «Адаптація та інтеграція внутрішньо-переміщених в житті громади»

Дата: 22.05.2023 08:16

На зараз у селі Томашівка - у місці компактного проживання, де зараз перебуває 21 особа із числа внутрішньо-переміщених. Загалом у Паланській громаді проживає більше 600 👨‍👩‍👦 ВПО.

📍У рамках проєкту «Лабораторія творчих діалогів у громадах» відбулась діалогова зустріч «Адаптація та інтеграція внутрішньо-переміщених в житті громади», 👥 учасниками заходу стали: регіональний координатор проєкту Любов Ропало, посадові особи ОМС, внутрішньо-переміщені особи, що проживають у Томашівці, керівники комунальних закладів Паланської громади.

💡Це чудова нагода дізнатись про проблеми внутрішньо-переміщених осіб, залучити благодійні організації, наблизити ті послуги, які ми можемо надати нашій громаді, а саме: працевлаштування людей та організацію навчання дітей.

🤝Щиро вдячні Любов Ропало за проведення заходу та за можливість отримати нові знання.

📖Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку U-LEAD з Європою, що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Це вже не перший проєкт, який Паланська громада реалізовує спільно з U-LEAD. Сподіваємось, що надалі зможемо розраховувати на їх фахову підтримку.