Захід з нагоди 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2023 12:00

Сьогодні з нагоди 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи, біля пам'ятного знаку ліквідаторам зібралися учасники тих подій, сільський голова Паланської СТГ, староста села Піківець, представники військової адміністрації та громадськості. Поклали квіти, вшанували пам'ять тих, кого вже немає з нами.

Чорнобильська катастрофа забрала багато життів. Але стала одним із основних факторів розпаду СРСР.

Нехай заповідна зона, туристичний об'єкт, культурний пласт у вигляді ігор і книг, який українці в змозі капіталізувати, залишаться єдиними наслідками цієї трагедії.

Завдячуємо всім ліквідаторам, вічна пам'ять тим, хто зупиняв це лихо і постраждав від нього.

Героям слава🇺🇦