Вітаємо переможців!

Дата: 14.02.2023 15:24

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних  предметів – це різновид інтелектуальних змагань в освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до знань з навчальних дисциплін. У такий нелегкий час, час війни, предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

З  4 листопада по 16 грудня 2022 року відбувся ІІ етап учнівських  олімпіад з навчальних предметів, у якому  взяли участь 123  учнів нашої громади.

За результатами проведення  олімпіад найбільше призових місць посіли учні Родниківського ліцею імені Т.Г.Шевченка (20), Юрківського ліцею (13), Синицького ліцею  (13), Кочубіївської гімназії (10) .

Семеро наших учнів-переможців стали учасниками ІІІ  (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, української мови та літератури, інформаційних технологій та інформатики, які відбулися 12, 20, 28 січня та 4 лютого:

з української мови та літератури:

1.  Михайльова Юлія, учениця 8 класу Родниківського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, вчитель Іщенко Валентина Петрівна;

2.  Крива Тетяна, учениця 8 класу         Черповодівської гімназії, вчитель Савранська Олена Іванівна;

3.  Мелехіна Катерина, учениця 9 класу Паланського ліцею, вчитель Боюс Галина Петрівна;

з історії:

1. Білан Владислав, учень 8 класу Синицького ліцею,  вчитель Сікачина Ольга Вікторівна;

з інформаційних технологій :

1. Люльчик Михайло, учень 9 класу Родниківського ліцею імені Т.Г.Шевченка, вчитель Чугай Тетяна Валеріївна;

з інформатики:

1. Капко Роман, учень 9 класу Родниківського ліцею імені Т.Г.Шевченка, вчитель Чугай Тетяна Валеріївна;
  2. Мелехіна Катерина, учениця 9 класу Паланського ліцею, вчитель Балковенко Олена Володимирівна.

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад двоє учнів посіли призові місця:

- Білан Владислав – ІІ місце в олімпіаді з історії;

- Крива Тетяна – ІІІ місце з української мови та літератури.

Вітаємо учнів, які захищали честь нашої громади у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та посіли призові місця. Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкривати нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність педагогам, які  підготували переможців! Всі переможці та їх наставники будуть нагороджені грамотами та подяками відповідного рівня.