Як зберегти заряд смартфону?
Через ракетні обстріли порушене енергопостачання по всій країні. Держспецзв'язку публікує рекомендації щодо налаштування та використання смартфонів, які допоможуть максимально довго залишатись на звʼязку.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Заряджайте телефон за кожної можливості.
Тримайте зарядженими повербанки.
Увімкніть режим енергозбереження. Ярлик із цією функцією розташований на панелі швидких налаштувань, а також у налаштуваннях (Батарея, Живлення тощо).
Видаліть не критичні для вас додатки, які активно використовують батарею, або додаткові акаунти в цих застосунках. Дізнатися рівень енергоспоживання додатків можна, перейшовши в Налаштування → Батарея → Використання батареї.
Вимкніть автозавантаження, автооновлення та синхронізацію застосунків, особливо якщо у вас підключено кілька акаунтів (в режимі енергозбереження ця функція має працювати автоматично):
Android → налаштування → акаунти та синхронізація,
iOS → налаштування → App Store → Оновлення програм.
Обмежте кількість додатків у «несплячому» режимі, залиште тільки ті, від яких залежить ваше життя: месенджер, дзвінки, застосунок «Повітряна тривога»
Android → ліва сенсорна клавіша → змахніть непотрібні додатки,
iOS → проведіть пальцем угору від нижнього краю екрана, доки не з’явиться Перемикач програм, або двічі натиснувши на кнопку «Початок» → змахніть угору екран попереднього перегляду програми, щоб закрити її.
Вимкніть зайві комунікації: GPS, Bluetooth.
Відмовтесь від перегляду відео та ігор на смартфоні.
Якщо ситуація з живленням критична
Увімкніть режим “екстрена економія енергії”
Переведіть смартфон у режим польоту, якщо є альтернативний звʼязок
Домовтесь із близькими про час виходу на зв’язок, домовляйтесь заздалегідь про час і місце зустрічей, якщо не вийде відновити зв’язок. Порадьте людям поруч зробити те саме.
Випишіть на папір всі важливі номери телефонів на випадок, якщо батарея сяде.