У Паланській громаді вже розробляють положення про державний нагляд за землями

Дата: 03.09.2022 08:42

Фото без опису??Ворожа агресія несе для України як пряму шкоду у вигляді смертей та руйнувань, так і опосередковану, боротися з якою доведеться не одне десятиліття. Низка таких речей лежать і у сфері екології: масові замінування, спалювання лісів та знищення флори і фауни.

?Є громади, де створено муніципальні інспекції, де є інспектори, які складають протоколи і фіксують порушення правил благоустрою. У Паланській громаді вже розробляють положення про державний нагляд за землями. Це надасть можливість самостійно посадовими особами сільської ради без залучення інспекторів Держгеокадастру проводити перевірку по дотриманню земельного законодавства. У разі встановлення порушення притягувати винних до відповідальності.

Про це повідомляє заступник керівника центрального округу Державної екологічної інспекції Сергій Поліщук ресурсу 18000.