У Паланській громаді підняли Державний прапор України та вшанували пам'ять загиблих Героїв та жертв війни

Дата: 23.08.2022 15:19

Фото без описуСьогодні вшанували хвилиною мовчання всіх захисників, які загинули за cуверенність та цілісність нашої держави. Для кожного з них наш прапор був значно ціннішим за матеріальні речі.

Апарат Паланської сільської ради та жителі Родниківки поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка. Під звуки Державного Гімну України староста села підняв національний прапор.

За активну громадянську позицію, волонтерську діяльність впродовж 2014-2022 рр., патріотизм та любов до України, сільський голова Руслан Яремчук нагородив грамотою Паланської громади ПП «Слупіцький Артур Олександрович» за надання послуг по ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів для воїнів АТО, перевезення автомобілів для ЗСУ із-за кордону та доставку по призначенню до передової.

Ми пам’ятаємо про всіх і кожному безмежно вдячні. Адже навчили нас головному: якщо ми стоїмо один за одного, підставляємо плече підтримки — ми непереможні!

Тож нині ж найголовніше єднатись, бо тільки в єдності наша Перемога! Все буде Україна! Дякуємо нашим незламним захисникам!