Працівники апарату активно долучалися з перших днів повномасштабного вторгнення до заготівлі продуктів харчування для захисників на фронті, плетіння сіток та займались евакуацією населення у безпечні регіони.

Дата: 02.08.2022 18:00

Фото без описуІ тепер, за ініціативи працівників сільської ради було вирішено, що свій одноденний заробіток вони щомісяця спрямовуватимуть на потреби #ЗСУ.

На даний час наш колега Ігор Миколайович несе службу в Збройних Силах України. Працівники сільської ради за власні кошти придбали для нього ноутбук, а також автомобільні шини на потреби територіальної оборони Уманщини.

Допомога знадобилася військовим, що невдовзі поїдуть боронити Схід України.

Апарат Паланської СТГ продовжує підтримувати армію та наближати нашу Перемогу спільними зусиллями.

Все буде Україна